Dağılan Hepsi grubunda atışmalar tam gaz

Anlaşmazlıklar yüzünden dağılan Hepsi Grubu, bu kez 20’nci yıl özel konseri polemiği nedeniyle gündem oldu.

Yasemin Yürük, 2022 yılında verdiği röportajda Hepsi’nin 20’nci yılına özel bir konser organizasyonu planı içinde olduklarını söylemişti.

Hayranlarını mutlu eden açıklamadan sonra Yürük, gruptan birinin 20’nci yıl konserini kabul etmediğini söyleyip “Yazık oldu” demişti.

GÜLÇİN ERGÜL: MEGALOMANCA GELİYOR

Gülçin Ergül de konseri kabul etmeyenin kendisi olduğunu açıklamış, verdiği röportajda şunları söylemişti:

‘Kendi belgeselimizi yapmak ve satmak bana biraz megalomanca geliyor. Hayır diyebilmek hayatta önemli.’

Bu konuyla ilgili sinirli olduğunu söyleyen Yasemin Yürük, eski dostu Gülçin için ağır konuştu.

“BU EGOYLA HİÇBİR ŞEY OLMAZ”

Yürük, “Bu egoyla hiçbir şey olmaz. Artık Hepsi’yi kullanmasın. Gülçin ne zaman şarkı çıkaracak olsa Hepsi’nin adını kullanıyor” diyerek Gülçin Ergül’e tepki gösterdi.

Ardından Gülçin Ergül sosyal medya hesabından konu ile ilgili yaptığı röportajı paylaştı:

“Pardon ama belgesel ve 20. Yıl konseri konusunu Yasemin açmış, benimle ilgili açıklamada bulunmuş. Bana doğal olarak sordular cevap verme hakkımı kullandım çünkü emrivaki yapılıyor Gülçin istemedi herkes ona yüklensin şeklinde. Ben de gayet açık yüreklilikle o Gülçin acaba neden istemedi bunu açıkladım. Şimdi sinirli ve negatif ifadelerle bana PR yapıyor suçlaması yapmak mantık ve olgunluk dışı. Ben kendi yolumdayım hepsi konusu açan ben değilim. Bana soruldu cevap verdim, anlaşılan egoist suçlaması yaptığına göre röportajımın tek bir kelimesini okumamış. Sadece okları bana çevirmeye çalışmak ve hedefi değiştirmek. Ama şaşırmıyorum tabi ki bu üsluba ve tavıra. Tanıyorum, kabul ediyorum doğru mesafede kalıyorum ve anlaşamayacağınızı görüyorsunuz. Lütfen yorum yapmadan önce röportajımı ve neye cevap verdiğimi iyice okuyun”

EREN BAKICI SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Artık müzik piyasasında yer almayan Eren Bakıcı da eski arkadaşının paylaşımına yorum bıraktı. Bakıcı yorumunda, “Ne olursun takılma artık. Açıklama bile yapma. Kim ne diyor ne oluyor haberim bile yok. Haberim olmak zorunda da değil. Senin de değil. Gülçin’ in hayatı bu. Yaşa istediğin gibi” ifadelerini kullandı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir