Pınar Altuğ’un pişmanlığı! ‘Keşke daha önceden yapsaydım’

Pınar Altuğ, önceki gün Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine katıldı. Ünlü isim, rol aldığı Mutlu Aile Tablosu oyununu sahneye koyan Duru Tiyatro’nun Afife Tiyatro Ödülleri’nde ‘Haldun Dormen Özel Ödülü’ne layık görülmesiyle büyük mutluluk yaşadı.

‘BEN DELİ MİYİM?’ DİYE SÖYLENMİŞ!

Sahnelediğim ilk oyunumdan önce ‘Ben deli miyim? Niye böyle bir işe kalkıştım, çok mu lazımdı?’ diye söylendim. Sahneye adım atıp, alkışı duyunca ‘Niye daha önce yapmamışım’ dedim. Bu akşam ödül aldığım oyunu oynamaya başlayınca daha da pişman oldum, ‘Keşke daha önceden yapsaydım’ diye ama doğru zaman bu zamanmış.

“BU SAATTEN SONRA TİYATRO SAHNESİNDEYİM”

Kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008’de hayatını birleştiren Pınar Altuğ (49), 2009’da Su adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma mutluluğunu yaşamıştı.

Lise üçüncü sınıfa geçen kızı Su’ya oyuncu olması için tavsiyede bulunduğunu belirten Altuğ, “Bir gün bile pişman olmadım yaptığım meslekten, hep severek yaptım. Ona da tavsiye ediyorum. Her halimden de anlaşılıyor işimi severek yaptığım. Bir sürü işe kalkışıyorum, bu saatten sonra tiyatro sahnesindeyim. Dolayısıyla kızıma tek söylediğim şey; ‘Kendini doldur, yetiştir, donanımlı bir kız ol’. ‘Yürü git, biz sonuna kadar arkandayız’ diyorum hep” ifadelerini kullandı.

“GENLERDEN BİR ŞEYLER GEÇİYORDUR”

Ödül töreninde beyazlar içindeki şıklığıyla dikkat çeken tescilli güzel, “Su bizimle ailece reklam filmlerinde oynadı, çok küçüktü. Kendi evladım diye değil, hem bizi hem ekibi etkilemişti. Genlerden bir şeyler geçiyordur mutlaka, ona aktarmışızdır. Böyle arzusu olursa düşünürüz” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir